• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Wycieczki last minute dla każdego

Co można robić interesującego w długie weekendy?
Długie weekendy to doskonałe rozwiązanie – w końcu jeśli umiejętnie do tego podejdziemy, wysoce prawdopodobne, iż będziemy mieli przykładowo 5 dni wolnego. Oczywiście zbyt długie weekendy nie są zbyt dobre, nie mogą być również być za częste – ciągle Polska jest krajem na dorobku, lecz bez dwóch zdań wolne każdemu pracującemu się należy. Jednakże nikt nie powiedział, że musimy definitywnie siedzieć w weekend we własnym mieszkaniu, ogrodzie czy na działce. To takie schematyczne… Dużo lepszym pomysłem jest wycieczka za granicę. Choćby wycieczka do Tallina, Paryża albo Florencji.
Każdego roku, w szczególności wycieczki last minute, są w trakcie długich weekendów sprzedawane praktycznie tak szybko jak świeże bułki. To bardzo dobrze, w końcu poznawanie odmiennych państw, społeczeństw, jedzenia, itp. jest niesamowicie interesujące, lecz również rozwijające nas. Na zagraniczną wycieczkę można udać się samodzielnie, ew. z grupą bliskich, ale również z biurem podróży. Z pewnością druga opcja jest tańsza. W końcu jeśli chcielibyśmy spędzić długi weekend w Palermo – przykładowo, sam dojazd to niemały koszt. Choć to akurat nie reguła. Wydaje się jednak, iż obie opcje mają sporo zalet.
Dla osób, które wolałyby pojechać samochodem, a do tego nie mają zbyt wiele czasu oraz pieniędzy, polecić można poznawanie naszego kraju. Przecież choćby Kazimierz nad Wisłą to miejsce, w którym możemy miło spędzić weekend. Ciekawe są także zamki, które pokazują burzliwą historię Polski. Dla tych osób, które raczej nie przepadają za tłumami, kategorycznie można odradzić Zakopane. Zakopane to niesamowicie popularna miejscowość, lecz gdy jest długi weekend, stolica polskich Tatr jest niemal oblężona przez podróżnych – szczególnie warszawiaków.

1. Przeczytaj to

2. Kontynuuj

3. Zobacz teraz

4. Dowiedz się teraz

5. Dowiedz się teraz

Categories: Rekreacja

Comments are closed.