• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Podróże Kulinarnie: Smaki Italii

Różne gry strategiczne właściwie od zawsze cieszą się sporą popularnością wśród miłośników ogólnie pojętej komputerowej rozrywki, choć raczej trudno byłoby się temu dziwić. W końcu tytuły takie dają nam bardzo ciekawą możliwość zbudowania chociażby własnej firmy właściwie od podstaw; bardzo często nie są one proste, ponieważ każdy gracz musi przy nich dbać o całe mnóstwo różnych spraw, tak samo jak i w przypadku prowadzenia jakiejkolwiek prawdziwej działalności. Obecnie bardzo dobrą propozycją mogą przede wszystkim być gry strategiczne na przeglądarki, bowiem w ich przypadku otrzymujemy ponadto możliwość konkurowania z innymi graczami, często pochodzącymi z całego świata. Do zdecydowanie najciekawszych tytułów tego typu bez wątpienia należy aktualnie Rail Nation.
Tytuł ten ściśle związany jest z tematyką kolei. Zadaniem gracza jest zbudowanie tu silnej oraz dochodowej firmy zajmującej się tą właśnie dziedziną, co rzecz jasna nie jest łatwe. Musimy tu bez przerwy troszczyć się na przykład o jak najwyższy poziom należących do nas lokomotyw oraz wyłapywać okazje do zarobienia pieniędzy. Gra jest niesamowicie wręcz rozbudowana, przez co spędzając z nią swój czas poczujemy się praktycznie jak w czasie budowania realnej firmy. Oprócz tego, spotkamy się tu z wieloma graczami z wielu różnych krajów, z którymi będziemy oczywiście mogli prowadzić rywalizację.
Gra Rail Nation została stworzona specjalnie dla każdego miłośnika kolei, która rzeczywiście potrafi być bardzo ciekawym tematem. Równocześnie jednak świetnie będzie się z nią bawił dosłownie każdy, kto zwyczajnie lubi dobre gry strategiczne, więc jak najbardziej warto zainteresować się nią nieco bliżej!

1. Przejrzyj

2. Przeczytaj więcej

3. Czytaj dalej

4. Znajdź tutaj

Magia i Iluzja: Sztuka Zakłamania Zmysłów

Categories: Hobby

Comments are closed.